Reference

ALGRAD s.r.o. 
Algrad s.r.o. je prodejce s kvalitním servisním zázemím.

ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o.
Společnost Alfa výroba jednoúčelových strojů s.r.o. působí v oblasti vývoje a výroby jednoúčelových strojů, montážních linek, manipulátorů a dalších produktů pro průmyslovou automatizaci.

AUTO KOLÁŘ PÍSEK s.r.o.
Autoservis Auto Kolář je model rodinné firmy s osobním a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, podložen dlouholetými zkušenostmi se servisem a údržbou vozidel.

AUTO PÍSEK M+M s.r.o.
Autoservis.

CYKLOŠVEC s.r.o.
Firma CykloŠvec vznikla v r.1991 jako maloobchod a velkoobchod s jízdními koly ve Vlašimi, a pak následně i v Písku.  Dnes je firma jedním z významných dovozců cyklistického sortimentu do České republiky.

DD ART z.s.
Spolek zabývající se podporou výtvarného umění, kultury a vzdělání v oblasti financí, práva a ekonomiky a to formou pořádání seminářů, přednášek, konferencí, poradenské a lektorské činnosti včetně vydávání publikací.

FARMA KOZÁK, s.r.o.

LUMAG CZ s.r.o.
Společnost LUMAG CZ s.r.o. je dceřinou společností německé firmy LUMAG GmbH. Výhradní zastoupení německé firmy LUMAG GmbH pro ČR a SR. Specializuje na produkci a prodej štípačů dřeva, řezaček dlažeb a kamene, hutnící, stavební techniky a motorových koleček.

ODCHOVNA PLEMENNÝCH BÝKŮ CUNKOV, s.r.o.

Odchovna býků masných plemen.

PROGRESS sportswear s.r.o.

Progress ročně vyrobí tisíce kusů oblečení, dodává sportovní funkční oblečení do několika stovek obchodů v Česku, exportuje do zahraničí a zakázkově šije pro další významné společnosti včetně nadnárodních.

MILAN SMOLA
Firma se zabývá montážemi, opravami, údržbou a revizemi elektrických zařízení, výstavbou vzdušných a kabelových vedení.

RNDr. Petr Fořt, CSc.
Nyní je lektorem postgraduálního vzdělávání poradců pro výživu. Dále vede soukromé kurzy pro trenéry fitness a kulturistiky. Na svou lektorskou činnost navazuje Dr. Fořt i soukromými konzultacemi pro výživu sportovců.